BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampa 11833419
nr 1183 3419
Vägglampa
teak, 1950-tal
måndag 21 maj 2018
kl 18:19:43
21 maj
Retro
Läs mer om Retro
Vägglampa
Läs mer om Retro
nr 1183 3419
Vägglampa
teak, 1950-tal
måndag 21 maj 2018 |
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...
Läs mer om Retro